| 1Q a întrebat:

La telefonul samsung 5230star, poza de fundal cum pot s-o schimb, ca stiti ca are 3 ecrane si daca pun pe miloc o alta poza celelate ecrane raman albe, cum pot sa le pun pe toate, FUNDA

1 răspuns:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Si eu am Samsung5230, dar pozele alea in care sunt pline toate3 ecrane sunt de la telefon alea care le faci cu telefonul nu se poate sa le unesti, decat daca descarci de pe net atat, pentru ca cele de pe net au teme speciala

O zi buna