| alala_1605 a întrebat:

La vechiul meu cont de TPU nu mai puteam pune intrebari si sa raspund, ce se intampla?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Posibil ca vechiul tau cont sa fi fost suspendat... cauta-l in lista asta : http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/
O zi buna! :)

| Kqzu97 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, cand pui o intrebare trebuie jos sa iti afara confirma adresa de email (ex. xxxx_xxx@yahoo.com)si trebuie sa dai pe confirma, te uiti la emailurile tale si trebuie sa-ti apara ceva de la TPU, dai acolo si iti apare o adresa dai click pe ea si apoi vei putea raspunde sau pune intrebari. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| Sinedd a răspuns:

Fii mai explicit, te rog!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici eu pentru ca eu nu aveam adresa de TPU facuta dupa adresa de email si dupa ce aveam 90 de fundite o gramada de puncte si de raspunsuri si intrebari nu ma mai lasat sa postez nimic si a trebuit sa-mi fac alt cont.