| Dragos7899 a întrebat:

La windows 10 driverele se descarca singure, adica se descarca prin updateurile windowsului?

1 răspuns:
| hanakoikezawa a răspuns:

Uh...nu. Driverele le poți descărca folosind un program pe care eu ți-l recomand (se numește DriverEasy) sau mai poți folosi Device Manager, un program-component Windows care îți permite să vezi o listă cu componentele calculatorului, modelele lor, firmware-ul lor etc. Acolo poți da click dreapta > Properties pentru a ajunge în proprietățile componente de unde poți da Update Driver pentru a descărca/actualiza cu cele mai noi drivere pentru componentul respectiv.

Sper că te-am ajutat. ^^