| JuLien a întrebat:

La windows 7, exista vreo posibilitate sa fac taskbarul negru ca la windows vista?

5 răspunsuri:
| JuLien explică:

Nu vreau o interfata de vista, vreau doar sa fac taskbarul negru.
@alin4096 nu merge sa o fac neagra de tot. si eu vreau doar taskbarul negru nu si celelalte bordurihappy

| JuLien explică:

@adiitzu are de unde sa ia din ram. am un calcdestul de performant si se misca mult mai bine cu 7 decat cu XP. doar taskbarul daca il pot face negru ar fi perfect.happy

| nonny50 a răspuns:

Poi cauta o interfata de Vista pentru Win7! bafta

| alin4096 a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop ------ personalize -------- window color ---- click pe show color mixer si dupa aia iti alegi ce culori vrei!

| adiitzu a răspuns:

Cel mai bine iti recomand sa iti pui Windows XP SP3 fiind cel mai compatibil windows, nu cere resurse mari, nu " musca "din rami si se adapteaza perfect orarei aplicatii.