| feli79 a întrebat:

La wwe ultimate impact cand intru in el apare ecranu negru 2 sec. sipe unrma imi apare "check a solution online and close program" si "clos program" ce sa fac (am windows 7)

5 răspunsuri:
| rigo23 a răspuns:

Salut! Se poate ca placa ta video sa nu suporte jocul respectiv sau sa nu mearga pe windows 7 sau poate cand ai luat jocul are ceva care nu functioneaza corect in el. Dar cel mai probabil nu il poti rula de la placa video.

Răspuns utilizator avertizat
| rigo23 a răspuns:

Deci am zis bine

Răspuns utilizator avertizat
| Baiceanu_Seby_1998 a răspuns:

Nu e vorba de placa video.incearca sa-l iei de pe thepiratebyte.eu am wwe raw ultimate impact 2012 si 2011 luate de pe el