| мαяdυк a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine, daca folosesc GPS-ul si google maps pe telefonul mobil trebuie sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| cristina09s a răspuns:

Bineinteles ca daca ai abonament si treci limita cu gps si google maps, vei plati in plus bani happy Daca esti pe cartela, nu ai de ce sa-ti faci griji, cand iti va consuma MB sau GB, atunci nu vei mai putea utiliza.

7 răspunsuri:
| LisaZafre a răspuns:

Nu. Trebuie doar sa ai conexiune la internet.

| AccountDeleted a răspuns:

Nu trebuie. Daca iei aplicatia gratuita de google maps. Este gratuit! Si GPS din mobil este al lui si e gratuit, doar din internet consuma, si daca esti pe abonament, cand se termina MB intri pe cost suplimentar! Atata tot. Funda?

| Rakanishuu a răspuns:

Nu

| MiliardaraDeViseee a răspuns:

Nu. Trebuie doar sa ai conectiune la internet.winking

| Eviix a răspuns:

Nu.

| BiuL a răspuns:

Nu.

| al3xander a răspuns:

Pai traficul la internet. google maps foloseste harti online care necesita o conexiune la internet. daca ai vreo oferta cu internet nu platesti nimic in plus (daca nu superezi limita de MB sau mai stiu eu poate si de timp depinde de oferta), daca nu platesti traficul.