| vladix a întrebat:

Lansez un nou site si vreau sa va cer parerea. Vreau niste idei, sfaturi, indrumari. www.katerinca.info. Vreau sa stiu daca e bun logo, aspectul, etc. Va multumesc.

4 răspunsuri:
| vladix explică:

Nu-mi vine sa cred laughing) Ati facut voi asa ceva? Va dati seama? Erati atractia principala a falezei rolling on the floor

| Fvn a răspuns:

E super! good job!

| DianaAndra1 a răspuns:

Lol! laughing. chiar imi place! :d.
rolling on the floor)).
Totul se potriveste.Bravo!rolling on the floor. si link-ul. caterinca! rolling on the floor.
Dar poza de la mare.rolling on the floor. facut-am si noi asa ceva day dreaming. bine, noi fetele asta, baietii o femeie `naturala` happy.
Vaai. mi-ai inseninat seara :0. Multumesc!
inca rad. big grin laughing))

| DianaAndra1 a răspuns:

Da, se cam uita lumea la noi dar nu-i bagam in seama oh go on.laughing.
Avem poze rolling on the floor. Femeia era 100 % naturala laughing. Foaarte fain au iesit. bine, aveam si ceva artisti cu noi dar na :p.
Saptamana faina! happy