| anonim_4396 a întrebat:

Launch Pad sau Midi fighter?

Răspuns Câştigător
| CodeLights a răspuns:

Launch Pad, e mai pentru pro!

| fatpookie a răspuns (pentru CodeLights):

Vreau ceva pentru a face trap/dubstep calumea, nu ca e mai pro/slow, vreau ceva bun cu care sa fac ceva care sa placa la lume

| CodeLights a răspuns (pentru fatpookie):

Vrei să faci ceva mișto sau să te joci?
Eu ți-am recomandat ceva bun, cu care poți face dubstep calumea și să faci impresie bună la lume!

| fatpookie a răspuns (pentru CodeLights):

Vreau sa fac ceva misto, dar am cautat pe net is amandoua pareai calumea, rezultatele erau calumea si nu ma pot decide, daca as fi putut le-as fi luat pe amandoua :v

| CodeLights a răspuns (pentru fatpookie):

Da, ințeleg sentimentul mai ales că se vede că ești pasionat!