| Tarabostes a întrebat:

Legat de upc wi-free, mi-am facut cont la my upc, am pus si o parola la wi-free, dar pe telefon, ce trebuie sa scriu la identitate? Nu e corect nici numele de famlie, nici prenumemele, nici ambele, nici e-meilul, nici codul de client :-\
Cum trebuie completat?

4 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cel mai bine suna la el. Dar sa ai si buletinul is contractul in fata

| Gabi_Gabriela_1975 a răspuns:

Asta m-am intrebat si eu si acolo am vazut la intrebari frecvente ca nu te poti conecta la domiciliul tau ci doar in alte locuri tongue Fail nu esti singurul care s-a chinuit cu parola...

| AlexNameRandomBIPPP a răspuns:

Pai la username pui MyUpc si la parola parola care ai pus-o tu in panel adica unde ai activat wi-free

| xDanyxDany a răspuns:

La username pui emailul sau id-ul cu care intri in contul my upc si la parola, parola pe care ti-ai setat-o tu din cont happy