| MrSonnyist a întrebat:

LG optimus x2 sau Samsung Galaxy S plus? Avantaje, dezavantaje si daca spuneti ca Samsung sau LG e superior as dori sa stiu si motivul.Am auzit multe pareri pro si contra dar vreau sa imi iau un telefon si nu stiu care din ele sa il iau.

PS.Imi trebuie mai mult pentru jocuri/aplicatii, display bun si internet.Nu prea ma intereseaza care e mai rezistent la impacturi.O sa am grija de el.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| robbie a răspuns:

LG optimus net am eu iar eu cred ca e bunicel dar nu se compara cu un Samsung galaxy deoarece Samsung galaxy are mai multe jocuri si este mult mai rapid pe internet decat LG sper ca te-am ajutat