| MrSonnyist a întrebat:

LG optimus x2 sau Samsung Galaxy S plus? Avantaje, dezavantaje si daca spuneti ca Samsung sau LG e superior as dori sa stiu si motivul.Am auzit multe pareri pro si contra dar vreau sa imi iau un telefon si nu stiu care din ele sa il iau.

PS.Imi trebuie mai mult pentru jocuri/aplicatii, display bun si internet.Nu prea ma intereseaza care e mai rezistent la impacturi.O sa am grija de el.

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Yuuuki a răspuns:

LG x2. Pai in primul rand este dual-core pe cand Samsung galaxy s plus nu este.Si asta face diferente in jocuri, aplicatii, si internet. Display-ul este mai bun la SGS+(SUPER AMOLED) dar cam atat.Alegerea este a ta.