| GulDan a întrebat:

Lipsa de prietenii! Am nevoie de un site nou de socializare. ceva no sa cunosc oameni noi (fete in special) si sa conversez.
Inafara de facebook...

5 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Twitter, Tumblr ( nu e chiar o reţea de socializare ).
Pe Facebook te poţi alătura unor grupuri. De exemplu dacă îţi place JB sau 1D, sunt multe grupuri dedicate lor unde poţi cunoaşte persoane noi, cu aceleaşi interese.
Însă ce zici să închizi calculatorul şi să ieşi afară, să îţi faci prieteni?
Înscrie-te la un sport sau la un curs de ceva, plimbă-te prin parc, ieşi afară cu o colegă şi întâlneşte-i prietenii, etc.
Baftă!

| AlexL28 a răspuns:

Google+

| MariaMihaela1991 a răspuns:

Ce zici de Wath up, sau Skipe, sa de ce nu iesi pur si simplu de pe net, si fa-ti prieteni in realitate (si cunoaste fete)

| ApusGamer03 a răspuns:

Sunt multe
Twitter, Hi5 și altele

| marinka88 a răspuns:

Ok.ru