| Facility18 a întrebat:

Lunar se consuma netul, chiar în a 2a zi a lunii curente. Cum sa depistez aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai la panda si tu, sa vezi cine ti-l fura laughing

| doctorandus a răspuns:

Foloseste conexiunea WiFi. Datele mobile sunt pentru cand mergi pe strada, la mall, etc.

| gabicoo a răspuns:

Închide datele mobile.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Intră la setări, rețea și internet, rețeaua mobilă, utilizarea datelor în aplicație și vezi care aplicație îți consumă cele mai multe date mobile. O dezinstalezi dacă este descărcată de tine sau o dezacivezi dacă este pusă din fabrică.