| Questo a întrebat:

M-ar interesa un iPhone 4 la abonament in reteaua Cosmote! Intrebarea mea este : Cat trebuie sa dau cand il iau si cat v-a trebui sa dau pe luna?

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Cu abonament nou
iPhone 59€ pentru 2 ani
(59 €/luna)

| TheHeineken a răspuns:

De duci la orice magazin cosmote si ii spui ca vrei sa iti cumperi un iphone 4 la abonament si o sa iti explice cateva oferte si iti alegi una cate iti convine tie, parerea mea sa aiba si ceva MB de treficwinking

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sunt diverse oferte, cel mai bine este sa mergi la un magazin Cosmote iar acolo o sa arate tpate ofertele si tu poti sa o alegi pe cea care iti convine.