| doraz a întrebat:

Ma ajuta cineva, va rog, sa instalez sims 3 (rzr-sim3)? happy va rog. Nu reusesc deloc.

Răspuns Câştigător
| Casper003 a răspuns:

Uite-l pe al meu : bogdanm_98@yahoo.com

12 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Zimi exact cum se numeste file de la sims.

| spaghetty a răspuns:

Ai power iso sau magic disc sau daemon tools?

| doraz explică (pentru spaghetty):

Buna. Am daemon tools, dar in cd am doar fisiere rar si cand dau pe daemon tools nu apare nici o imagine de montat.

| spaghetty a răspuns (pentru spaghetty):

Aaa daca sunt multe arhive trebuie sa o dezarhivezi prima intr-un loc si ti se dezarhiveaza si celelalte singure.
Bafta

| doraz explică (pentru spaghetty):

Dar nu imi apare "Extract"

| Casper003 a răspuns (pentru doraz):

Pai atunci intri intr-o arhiva si iei imaginea ISO si o "tragi" pur si simplu pe desktop sau undeva intr-o partitie.

| doraz explică (pentru Casper003):

Ti-am trimis un mesaj. Cred ca mie nu imi apare ceva anume. Raspunde-mi la msj te rog, si iti arat cum imi apare mie.

| Casper003 a răspuns (pentru doraz):

Trimite-mi un mesaj cu id-ul tau

| doraz explică (pentru Casper003):

Acum

| Casper003 a răspuns (pentru doraz):

Uite-l pe al meu : bogdanm_98@yahoo.com

| Casper003 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=368 aici un tutorial in romana FOARTE BUN, explica tot ca la carte pas cu pas;).

| Casper003 a răspuns:

Dezarhiveaza doar O ARHIVA si o sa iti dea imaginea ISO si gata o bagi in Daemon toolswinking

| doraz explică (pentru Casper003):

Treaba e ca nu imi apare "extract"