| Maria_Paula_2001 a întrebat:

Ma ajutati si m pe mine? Va rog.....Eu am avut de facut un proiect in power paint si trebuie sa il salvez pe un stick.Si proplema este cu nu stiu sa il salvez pe stick.Imi spune si mie cineva cum pot salva proiectul din power paint pe stick.Dau funda.....Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Folosești funcția de Save as... din PowerPoint și apoi selectezi unde să se salveze.La locația unde să se salveze navighezi la stick-ul usb, care logic trebuie să fie cuplat la pc.Succes

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti salva fisierul ppt pe pc/laptop. Conectezi stick-ul, localizezi fisierul ppt in sistem (unde a fost salvat), click dreapta pe mouse si alegi "Send to", apoi selectezi litera corespunzatoare stick-ului (de obicei ultima din lista) si prezentarea se va transfera pe stick.