| Deea1111 a întrebat:

Ma ajutati va rog sa stau azi la calculator toata noaptea.Nu intrebati de ce dar va rog sa imi spuneti cum.Calculatorul meu face niste zgomote si nu stiu cum sa le ascund sa nu le auda parintii mei.

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Bună!
Nu poţi să stai toată noaptea pe el...Ai nevoie şi de somn! Ai putea să îi dai un restart, iar dacă nu merge, închide-l de la sursă. Adică scoate-l din priză!

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E din cauza coolerului.Iei un cooler silentios si te-ai scoshappy

| Amelya02 a răspuns:

Acopera unitatea cu o patura si ai grija sa nu se vada lumina de la calculator.

| GirlLăvHell a răspuns:

Ai pc de lemn?laughing

| Manfred a răspuns:

S-ar putea sa fie un coller de la placa de baza, sau ventilatorul loveste in carcasa, dar ideea cu patura e cea mai buna

| rechinosu a răspuns:

Trebuie curatat de praf

| DaniFl a răspuns:

Ia-ti alta unitate si de curiozitate de ce ai nev?
ai pus vreun pariu?