| RAY a întrebat:

Ma gandeam sa fac un web sit porno. Ce castig din asta? O sa mearga?

28 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Daca o sa ai succes cu acel site, sa ai multe vizitari, poti adauga pachetul AdSense, care iti vin bani din reclamele adaugate de pe site, cam atat tot, cu cat mai multi vizitatori cu atati mai multi bani vei castiga! Intereseaza-te de AdSense cum si ce trebuie ca sa il folosesti, pachetul acela se cumapara, dar nu cred ca e asa de scump in comparatie la cat vei castiga!

| RAY explică (pentru Cezar):

Eu il fac pe ucoz nu pe google

| Cezar a răspuns (pentru RAY):

Pai cred ca si acolo poti pune reclame, ca doar e html! Sau faci parteneriate cu diverse site-uri ca sa bagi reclama in site contra cost! Numai din reclame poti face bani cu un website, altfel nu ai cum.

| RAY explică (pentru Cezar):

Inteleg

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Miliardar devin din astea

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru RAY):

Daaa, sigur! Ray, noul Rocco Siffredi de Romania laughing

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Nu plange ca te fac asociata mea

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru RAY):

Bine, fie...eu iti tin contabilitateahee hee

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Tu si mada super echipa

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru RAY):

Stiu, stiu...dar Mada stie?hee hee Ia sa vedem, pe ce functie o bagam?

| lazio9 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Poate facem un trio mihaela33

| RAY explică (pentru мιнαɛℓα36):

Nu-i spunem ca imi fura afacerea ca e inteligenta, i spun eu cand fac primul milion

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru lazio9):

Nu facem big grin
N-auzi ca eu-s cu contabilitatea, fraude si alte chestii mici?

| spidy a răspuns:

De mers merge sigurlaughing la cati labari existalaughing si fa chiar tu filmelelaughing

| RAY explică (pentru spidy):

Daca as avea cu cine as face haaaaaaaaa dar nu gratisssssssss

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Trolling overload XD
buna treaba... te asteptam;)
https://www.facebook.com/groups/ateiagnosticiromani/

| JustMe34 a răspuns:

Depinde cat de bune iti sunt protagonistele.

| RAY explică (pentru JustMe34):

Sunt am de unde lua

| JustMe34 a răspuns (pentru RAY):

Atunci care-i problema? O sa castigi stai linistitlaughing

| RAY explică (pentru JustMe34):

Poate il fac sasi trimit invitatie?

| ℓσяєภยş a răspuns:

WTF? Doamne fereste, sa nu faci asa ceva! Mai bine cauta-ti de munca!

| RAY explică (pentru ℓσяєภยş):

Nu e vb de asta imi place mult sa lucrez html

| Sanziana88 a răspuns:

Eu am un site porno, se numeste http://www.filme-porno-18.eu inca nu am vizite multe dar sper sa am in curand :D

| costelpopa94 a răspuns:

Mai degraba apuca-te sa faci filme, e mai sanatosbig grin

| Fratia_Dan_1967 a răspuns:

Eu vreau sa posteze poze erotice dar nu am reusit.
spune cu trebuie sa fac te rog
am cateva fete din Filipine si Africa care vor sa pozeze