| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc World of warcraft si am un caracter human paladin.Care stie cum imi pot face caracterul sa fie holy si cum pot face messeriile mining si BS? As vrea niste detalii pentru fiecare lucru in parte.

3 răspunsuri:
| OrochimaruX17 a răspuns:

SYk,du-te in stormwind, dai right click pe un gardian si dai class trainer > paladin. Dupaia apasa M(harta) si du-te la punctul care v-a aparea pe ea.
Iar la BS Si Mining dai right click pe gardian si dai profession trainer > blacksmith si mining (la mining trebuie sa cumperi si o delta ca sa poti sapa)

| George6234 a răspuns:

Da ca sa schimbi specializarea unui caracter vorbesti cu un gardian clas triner alegi de acolo ce clasa esti deschizi harte de pe tasta M si te duci la punctul marcat pe ea cat tine de meserii pot spune ca faci acelasi lucru doar ca trebuie sa cauti profesion triner pentru minerit ai nevoie sa cumperi un tarnacop iar pentru un fierar(BS) ai nevoie de un cionan de fierarie pe care il gasesti la BS suply de obicei acesti doi trineri sunt in acelasi loc asa nu cred ca ati va fi greuDar daca ai deja 2 profesii aici nu cred ca mai poti reseta. Sper ca ti-am fost de ajutor