| seranoreimer a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un cod de decodare pentru nokia 2700 clasic? (telefonul e codat in vodafone) dau bomboane

2 răspunsuri:
| ViPeR_5346 a răspuns:

Http://www.syednetworks.com/general-nokia-secret-codes-for-all-phones aici gasesti toate codurile de care ai nevoie

| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Nu il poti debloca decat cu un cod dat de Vodafone (te costa cam 50 de euro daca este sub contract si 10 euro daca nu mai ai contract). Nu poti sa il deblochezi cu un cod dat de cineva