| William a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa fac un website? Am incercat cu Wix, WordPress si alte site-uri asemanatoare dar acolo nu pot sa fac ce vreau eu. M-am apucat sa il scriu in notepad++ si am reusit sa il fac sa arate cum vreau eu dar nu stiu cum sa pun casutele pentru username si parola peste o imagine.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci un div in care pui ca si background imaginea care o vrei

| William explică (pentru suntserios):

Imi poti da tagul?

| suntserios a răspuns (pentru William):

Div

| Brotacelul a răspuns:

Ai incercat www.ucoz.ro? Avantajul este ca poti personaliza sabloanele prin HTML/CSS dupa bunul plac.

| Cbr_Andrey_1991 a răspuns:

Pentru mai multe informatii despre Crearea unui website si seo - http://www.seo-optimisation-webdesign.co.uk