| hasegawa a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa gasesc sitte-urii despre telefonul HT-03A, sa nu fie in japoneza, sa ma ajute sa invat sa-l folosesc

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Http://techon.nikkeibp.co.jp/english/NEWS_EN/20090520/170396/
e in engleza... daca nu te descurci o sa-ti traduc. dar nu are manual de utilizare?

1 răspuns:
| hasegawa explică:

Buna, are manual numai ca este in japoneza si nu inteleg nimic, in meniu are si engleza, insa nu stiu sa-l folosesc, adica ce ar trebui sa am descarcat pe el si de unde pot descarca...(orice pentru acest tel), l-am luat mai mult pentru internet insa ma trimite mereu la pagina android si am inteles ca o sa ma rupa la bani daca descarc ceva dupa acele pagini.Am internet acasa prin router insa nu ma lasa sa-l accesez, daca folosesc semnalul de acasa tota asa le platesc lor ca navighez pe net? stie cumva cineva? am vrut sa-mi instalez si bluetooth insa nici asta nu ma lasa crying