| cristianaa22 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva ?

8 răspunsuri:
| tiger20 a răspuns:

Cu ce?

| cristianaa22 explică (pentru tiger20):

Am o problema cu pc.ul. imi arata spatiul ocupat in D, dar nu imi arata fisierele, ce pot face? multumesc

| Gnomic a răspuns:

In legatura cu?

| cristianaa22 explică (pentru Gnomic):

Am o problema la pc, apare spatiul ocupat in D, dar nu imi arata fisierele, ce pot face? multumesc

| Gnomic a răspuns (pentru cristianaa22):

Imi pare rau insa in domeniu calculatoare sunt ...varza big grin, nu ma descurc deloc nici sa explic nici daca mi-ar explica cineva nu cred ca as intelege. Ar un limbag greoi si complicat. Am un calculator si il folosesc cum stiu insa cand vine vb sa explic despre ce pot face cu el, aplicatii, domeniu, etc. nu stiu! big grin

| cristianaa22 explică (pentru Gnomic):

OK. Mersi, oricum!

| Gnomic a răspuns (pentru cristianaa22):

Am pus intrebarea ta pe TPU si am primit un raspuns :

S-ar putea sa fie ascunse. Intra prin Start/Control Panel/Folder Options, bifeaza Show hidden files and folders, da Apply si OK si o sa vezi daca ai ceva. Numai bine!

| cristianaa22 explică:

Am o problema la pc. Imi arata spatiul ocupat in D, dar nu si fisierele! Ce pot face? Multumesc