| bGdwOw a întrebat:

Ma puteti ajuta careva care are windows 7? Ati patit sa scoate cateodata un sunet ciudat un fel de tarait? Care stie va rog spuneti-mi big grin FUNDA!

2 răspunsuri:
| bGdwOw explică:

Iti multumesc mult am aflat ce era problema, dar iti multumesc ca ai incercat.

| malinasulall a răspuns:

Scoatei placa de la unitatea centrala (nu placa de baza!) doar pentru. ai vedea circuitele apoi aspiral cu curentul oprit ca sa nu se intample ceva.Il aspiri deoarece PC are prea multe grade si deoarece este ventilatorul plin de praf si de asta scoate sunete