| Giuly_3112 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva vreau sa imi fac cont pe deviantart si cand vreau sa ma loghez imi da pur si simplu error ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti sa te accepte ca si utilizator...sa verifice datele etc. Presupun ca vei primi un mail pentru confirmare.

| putzulica a răspuns:

Ai confirmat mail-ul?

| ShiNee a răspuns:

Cu siguranta daca nu ai intrat pe adresa de confirmare pe care ai primit-o pe mail nu are cum sa te identifice...adica tu nu existi ca utilizator... oricum e posibil sa fie o defectiune temporara daca nu si nu ai putea sa-ti faci alt cont thinking