| maniac a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine aia care joaca san andreas multiplayer deci am gasit un hack s0beit si cand ma conectez ma da in san andreas original. Ce-i de facut?

6 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Ahmmm du-te acolo unde scrie ahmmm s0beit_blabla. txt iti va spune, langa acel. exe de la sobiet ai un fisier simplu in format Text, tu intri in el, te duci in jooooos de tot, si undeva te uiti atent scrie "FALSE" iar tu il modifici cu "TRUE"
Deasupra la "FALSE" scrie ceva in gen "Retardal..."
Iar tu modifici "FALSE" cu "TRUE" doar atat, apoi dai SAVE si te va directiona catre SA:MP 100 % happy

| maniac explică:

Ba nu ca am facut asta cu true si ma da in original si numai acolo pot sa ma joc cu hacku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai juca

Răspuns utilizator avertizat
| TheWolfy a răspuns:

Dezinstaleaza acel s0beit si vezi daca exista in varianta CLEO. Daca exista atunci instaleaza-ti CLEO si baga-l. Daca nu atinci dezinstaleaza-l si cauta alt mod. Eu am acel s0b cu icon rosu

| Catalin_Marin_1997 a răspuns:

Samp.indungi.ro
HostName: HostName nu este static si se tot schimba.
Address: samp.indungi.ro:7777
Players: 20 constant
Ping: 14
Mode: Roleplay
Map: Los Santos