| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Ma uitam la un video si primesc un mesaj ca mi s-a blocat ipul din cauza incalcarii dreptului de autor cu poza mea si cand deschid pcul mi se face ecranul alb.Ce sa fac sunt ingrijorat.Si mai zicea ca s-a deschis un.dosar penal pe numele meu.Sunt ingrijorat;(.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Virus

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Buna. NU e nimic grav. E vorba de virusul numit "Politia Romana". Intra aici http://www.blog.comp-service.ro/cum-sa-scapi-de-virusul-politia-romana/ si respecta pasii si poti scapa de acel virus.