| RazzMTB a întrebat:

Mai merita sa ma tin de programare web in 2024? avand in vedere ca am 15 ani

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai merita...
Doar sa te bucuri de vacanta cu copii, sa te relaxezi sa iesi la facut sport in fiecare zi, iar cand incepe scoala, sa te focusezi pe scoala.

| RazzMTB explică (pentru Violleta2022):

Nu mersi laughing eu asa ma bucur de copilarie, facand scripturi, site-uri si aplicatii, de ce sa fiu altfel? cat despre scoala...am decis sa-mi pun interesul personal pe primul loc, acela conteaza cu adevarat

| Violleta2022 a răspuns (pentru RazzMTB):

La 15 anisori intersul tau ar trebui sa fie numai pentru scoala si invatat, dar si pentru dezvoltarea fizica, de aceea ti-am recomandat ca-n vacanta asta sa iesi afara, sa te joci cu copii, sa faci ceva cu copilaria ta, in loc sa postezi porcarii pe un forum online.

| RazzMTB explică (pentru Violleta2022):

"ar trebui"... cine a stabilit ce trebuie si ce nu trebuie? laughing scoala o mai fentam

| Violleta2022 a răspuns (pentru RazzMTB):

Parintii sunt cei care iti stabilesc ce trebuie sa faci cu viata ta la anisorii astia. Tot ei au obligatia sa te educe, sa te supravegheze si controleze, fiindca esti inca micut si nu ai discernamant.

| RazzMTB explică (pentru Violleta2022):

Nu toti copiii sunt la fel, daca ceilalti nu-s in stare sa decida pentru ei nu inseamna ca si eu sunt la fel laughing) parintii mi-au lasat libera alegere si se bazeaza pe ce stiu eu sa fac

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu strica sa înveți

| ReddY25 a răspuns:

Da,sigur

| LisaJulie a răspuns:

Da, programarea este de viitor