| DarkShina5566 a întrebat:

Mama mea are abonament la Orange,iar eu vreau sa-mi cumpar o tableta nu foarte scumpa dar in cadrul acelui contract trecut oe numele ei avand in vedere ca are si stick de internet tot pe acel abonament, se poate? Cat as putea plati internetul?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate daca in ultimul an jumate nu a mai achizitionat nimic de la Orange pe acel abonament.Si,daca vrea si maica-ta.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Abonamentul de internet poate fi activat pe numele mamei tale. Va trebui sa se prezinte in orice Orange Shop pentru activarea abonamentului doar cu CI-ul (Cartea de Identitate). Oferta de internet o gasesti aici: http://www.orange.ro/internet-mobil/iplt.html.

O zi buna,
Orange Helper