| GΛБЯłΞŁ a întrebat:

Mama mea vorbea cu tatal meu pe messenger si dintr-o data a aparut un program numit "Win 7 antispyware 2012" care zice ca a detectat virusi. Cand parintii au terminat de discutat am intrat pe internet si am scris numele acestui program (pe care nici macar nu l-am instalat, a aparut singur in PC) si am aflat ca este un program care de fapt el este virusul. Am cautat solutii ca sa-l elimin, am luat programe, dar tot nu am stiu ce sa fac. Pana la urma am dat restart la laptop si nu a mai aparut programul, si atunci am pus intrebarea asta pe TPU. Credeti ca virusul a disparut?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Scaneaza cu malwarebytes free si il scoate.winking

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l-run-ok

| alexpr2000 a răspuns:

Nu iti recomad sa iti iei antivirus witfire el se ascunde printre programe si tul nul vezi