| anonim_4396 a întrebat:

Mama si tata au fost de acord sa-mi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg. Vreau ceva cu ecran foarte mare, pretul sa fie intre...Mediu...Ce imi recomandati? Sa fie si bun, bineinteles.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefichim a răspuns:

Lg optimus l7 p700 este alegerea perfecta!

Răspuns utilizator avertizat
| eXp1r a răspuns:

Daca doresti un telefon bun cu ecran mare mare.Este Samsung Galaxy S3 dar e chiar scump.Nu inteleg de ce doresti un telefon cu ecran mare. Poti lua un telefon foarte bun la 1000 lei:Nokia n98.Sau n97 dar nu stiu cat costa acela.Sa stii ca n98 are ecranul maricel.Nu are butoane in partea de jos.
Si chiar nu are deloc butoane pe ecran.Sau daca vrei un telefon poti lua si un Blackberry happy Conteaza si ce gusturi ai.Nu trebuie sa te iei dupa cum le plac telefoanele la altii sau cum considera altii telefoanele. Daca unu iti zice ca:Vaii frate ce tare e Iphone 4 da mai ales Samsung Galaxy straight face. Nu, nu trebuie sa te iei dupa iei, nu trebuie sa cumperi telefoanele care zic altii ce le plac si ca sunt "smechere".E doar dupa placul cumparatorului sa stii.Alege ce doresti si ce-ti place cu adevarat.Cu placere daca te-am ajutat.

| eXp1r a răspuns (pentru eXp1r):

Scuza-ma ca am scris unele cuvinte gresita.De exemplu " Nu, nu trebuie sa te iei dupa iei". ** "Nu, nu trebuie sa te iei dupa ei.". Scuze