| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Mda...deci, am facut si eu o prostie sa ma iau dupa un prieten ( gasiti povestioara in ultima intrebare postata ), am instalat si eu programul ala...ma rog l-am dezinstalat si daca vreau sa aplic alta tema ma lasa dar la appearance, numai Windows Xp si cel Classic ma lasa sa le pun.Mai am si alte teme dar nu ma lasa sa le punsi imi zice si mie : The visual styles could not be applied.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa reluezi o intrebare, pune macar link-ul acesteia...
Asa este mai simplu pentru cei care vrei sa iti raspunda, daca vrei:)
Deci ca un raspuns: Ai grija sa dezinstalezi cu mare grija programul respectiv eliminand absolut toate fisierele acestuia, dar fa si o scanare pentru virusi a computerului!
Daca nu ai anti-virus (fereasca Dumnezu):www.avast.com
Mie mi se pare cel mai potrivit!

| Razviiiiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

Am antivirus, Avast si am si licenta la el si acum imi merge sa schimb tema. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a facut placere!