| zuzuso a întrebat:

Meniul principal la nokia c3 poate fi minimizat?

Răspuns Câştigător
| Hanonim a răspuns:

Da dar foarte greu pentru un incepator

| zuzuso explică (pentru Hanonim):

Buna, mi-ai raspuns la o intrebare cu meniul de la Nokia C3. Ai spus ca poate fi minimizat dar greu, as vrea sa te mai intreb doar ata: merge de la setari sau de altundeva?
Ma poti ajuta?

| Hanonim a răspuns (pentru zuzuso):

Din setari nu!

| zuzuso explică (pentru Hanonim):

Pai imi poti spune de unde doar? Cred ca o sa ma descurc daca mai aflu cate ceva! Te rog!
Daca vrei ma poti ajuta, nu te oblig, dar te rog spune-mi de unde pot da.

6 răspunsuri:
| Hanonim a răspuns:

Da-mi un msj cu id si am sa-ti explic

| zuzuso explică (pentru Hanonim):

Nu pot sa trimit mesaje dar uitel : ingeras201116@yahoo.com

| zuzuso explică (pentru Hanonim):

Chiar daca nu sunt online sa imi scrii ce trebuie sa fac! Te rogg!