| anonim_4396 a întrebat:

Mereu am folosit cartelă Orange și îmi funcționează bine internetul. Doar că în casa bunicului meu internetul a fost mereu slab, am doar 1 linie sau două la semnal și câteodată îmi cade semnalul la 2/3G și nu se încarcă nimic. Nu înțeleg ce blochează semnalul, când ies afară funcționează în regulă. Să fie pereții de lut?
Nu stau permanent aici și nu vreau să fac contract pentru un router. E posibil să-mi pot cumpăra un un router și să îl folosesc cu o cartelă sau ceva de genul? Sau e o soluție să pot avea internet care să funcționeze în regulă?

1 răspuns:
| trophin a răspuns:

Orange e cel mai prost provider...