| SoFuckingBad a întrebat:

Merge efectul Aero de la Windows 7 / Vista cu Ati Radeon HD 4650 1 gb/ 128 mb? Si pe Nvidia GT220 / 128 mb? Aştept răspuns. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| rogi28 a răspuns:

Pe ari radeon hd 4650 precis ca merge acest efect, pentru ca la mine e hd 3200 si merge super, dar nVIDIA GT220 ar trebui sa mearga fara probleme, pentru ca el fave parte din a doua generatie de cartele video de nVIDIA, adica din anii 2008-2009 si automa ca suporta caci in 2009 a aprut windows 7 cu efectul aero

1 răspuns:
| Bogdanux a răspuns:

Merge.La mine merge si pe ATI HD4350.