| RuxandraBianca a întrebat:

Merge sa intri pe invizibil pe facebook? daca da, cum? funda.

Răspuns Câştigător
| Suteu a răspuns:

Sa stai pe invizibil pe facebook, nu prea poti dar in schimb poti opri chatu, si il pornesti doar cand vrei tu, sau daca nu vrei sa te vada o persoana online sau mai multe persoane, intri la rotita de sus de la chatu facebook-ului si intri la o optiune si dai click pe setari avansate si dai acolo la porneste chatul, cu exceptiaa, scrii exceptiile si daii salveaza, si asta cam e tot, numaii asa potii staa pe " invizibil ". Baftatongue

5 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Salut!
Da, merge. Acolo jos, la chat unde ai opțiunea „ caută " în dreapta ai un fel de steluță. Dai pe ea și dai pe ultima opțiune „ oprește chatul". Și ca să pornești din nou, ai la chat „ pornește chatul". Sper că te-am ajutat.

Te pup kiss.

| RuxandraBianca explică (pentru Soowhaat01):

Acolo unde scrie cauta persoane, locuri, lucruri in dreapta la steluta aceea ultima optione e deconectare si apoi e ajutor

| Soowhaat01 a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Deconectare. La mine scrie altfel. Dă pe deconectare.

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Iesi de pe chat, de acolo din dreapta cum ti-au explicat cei dinaintea mea, apoi poti vorbi cu o anumita pers de acolo de sus din stanga unde iti vin notificarile si mesajele noi... vorbesti acolo fara sa te mai vada nimeni