| TheSpecialOne a întrebat:

Merge vreun joc Assassin's creed pe un laptop cu processor Intel i3 si placa video integrata in acesta?

4 răspunsuri:
| gab0ru a răspuns:

Da,dar depinde de cat este placa video si ramul. Ca sa stii mai sigur intir pe Google si scrii cerinte sistem Assasin Creed(care versiune doresti tu) si acolo iti scrie exact.

| Violente a răspuns:

E imposibil, ai nevoie de o placă video dedicată pentru a rula acest motor de joc.

| viktorr1999 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri
E doar informativ...sa-ti faci o idee. Daca iti da FAIL dar tu esti foarte aproape de minimum o sa-ti mearga binisor

| andreiz112 a răspuns:

Daca ai o placa video buna >>>> ar merge
tongue