| terminator_7004 a întrebat:

Merita banii un iPhone 4 comparativ cu ce este pe piata?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merita daca vrei un telefon OK! Eu am de 4 ani IPhone si deja nu ma mai gandesc la un alt telefon!

| Kattan a răspuns:

Raspuns scurt, NU.
Iphone-ul are pretul umflat, pentru ca deh, este Apple. La banii pe care ii dai pe Iphone poti lua un Android (sau un Windows Mobile) sanatos.
@CristiMe Ipad-ul din cate stiu nu este telefon.

| CristianM a răspuns:

Merita daca iti place interfata android, eu unul as da banii pe un ipad sau ipad 2 happy

| Ionut_1246 a răspuns:

Sincer mai bine un android decat iphone iphone n-are radio nici bluetooth in schimb android are blutooth radio wi-fi si mai multe deci mai bine un Android decat iphone