| Jack8653 a întrebat:

Merita iPhone 12 pro max in 2024?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca ai bani si nu ai ce face cu ei, poti sa-i arunci pe Iphone.
Eu recomand cu tarie Samsung care este la fel de performant ca si iphone-ul doar ca la juma de pret, in plus Samsung are cele mai tari camere foto, leica.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Samsung nu are parteneriat cu Leica.
Singurul producător de telefoanele ce are in prezent parteneriat cu Leica este Xioami.
Cat despre raport preț calitate, Samsung-urile de top sunt la fel de scumpe precum un iPhone.

| StoicAnalysis a răspuns:

Am chiar eu unul de aproape doi ani. M-a servit foarte bine pana acum. Mentionez ca l-am folosit maxim 1-2 ore pe zi.

| Delyae a răspuns:

Da, bineînțeles.