| StaiCaTrag a întrebat:

Merita sa dau 15 leu pe un card micro sd de 2 gb? Si apropo vand telefon zte G r-250 cu 100 lei.! Funda

Răspuns Câştigător
| CandyღDulceata a răspuns:

Da merita cele micro sunt foarte bune si nu am mai vazut asa eftin card de 2 sincer si al meu cand mi l am luat [ de 2 ] am 30 de lei... ce nu e bine la cardul micro : am avut un telefon Nokia e51 si in ala am avut cardul micro de 2 intre timp mi am schimbat telefonul si mi am luat un HTC touch si nu imi citea cardul si am mers la niste specialisti si au spus ca el se obisnuieste cu unele telefoane si nu mai poate fi compatibil si cu alte telefoane. sper ca te am ajutat

6 răspunsuri:
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Da merita 15 lei card de 2gb eu am dat 28 lei pe unu la fel

| andyx11 a răspuns:

Merita! serios!

| Dedeyy1902 a răspuns:

Da merita