| stfnn a întrebat:

Merita sa imi iau un Samsung Corby?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Same.User a răspuns:

Salut, eu spun ca merita. Eu unul as achizitiona telefonul respectivhappy Lucrez la un dealer de telefonie mobila, la statisticile din firma e destul de bine vazut in comparatie cu alte modele care sunt cam la acelasi pret indiferent ca este pe contract sau la liber.
O zi buna iti doresc!

18 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Nu.

| florinflorin14 a răspuns:

Da merita
am eu o prietena care ae si nu se plange de el

| SunShine a răspuns:

Nu stiu sigur... thinking prietenul meu are un samsung corby si el este multumit si mie imi place muult dar nu stiu intereseaza-te la centrele orange sau cosmote depinde... Itii vor spune ei avantajele si dezavantajele

| florinflorin14 a răspuns:

Da merita o prietena de-a mea are unu si ii fain ii cu touch

| UNfriendLY a răspuns:

Nu merita, are un coleg de cls, e dezamagit daca tot vrei sa-ti iei ceva calumea ia-ti samsung galaxy spica e la acelasi abonament la vodafone numai ca este cu 14 euro mai scump. dar se merita! rupe telefonul ala big grin

| zooooza a răspuns:

Arata bine telefonul dar nu stiu cat de bun e. Uite si un Apple Iphone http://img.gsmarena.com/vv/pics/apple/apple-iphone-3g-01.jpg

| Mihai1995 a răspuns:

Samsung corby este un telefon mai mult de fete si nici nu e foarte bun, iar dupa parerea mea mai bine ia-ti un LG cooki

| andreeaaa1 a răspuns:

Da cred

| DiDi a răspuns:

Dupa parerea mea, zic ca merita, e un telefon bun si frumos.

| BingBang :D a răspuns:

Da, deoarece este foarte bun. EU am si sunt multumita de el...
Uite cate ceva interesant despre el, care te va informa mai mult :
http://corby.samsungmobile.com/

http://www.dandragomir.biz/wp-content/Samsung-Corby-12.jpg

http://www.samsung.com/....../index.idx

Fundita?

| NUUSTIU a răspuns:

Da

| asdD a răspuns:

Ciao
uite eu nuspun ce sa faci
dar dupa parerea mea alai un telefon pentru fete
dar e mare
unpic mai greu
nu-s

is dau o serie de telefoane touch screen
http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-telefoane-touchscreen.html

si care sunt simple si mult multmult mai bune
http://www.shopmania.ro/magazin~online-telefoane-mobile.html

fundita

| snepy a răspuns:

Nu iti cumpara samsung, HTC, Nokia si SE sunt cele mai bune

| yrinee a răspuns:

Nu.nu te sfatuiesc.am prietenii care au acest telefon si nu sunt multumuiti.la o cazatura s-a dus.sincer nu iti lua

| stfnn explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. O sa mai intreb pe la Cosmote sau Vodafonehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se merita.Cine zice ca-i de fete inseamna ca n-a umblat in viata lui pe un touch`. O poveste:Cativa preteni(2 la numar only) zic cai de fete sh fac misto ca mi-am luat, altii zic cai super=>tipii aia doi sunt de obicei gelosi si cateodata cu doua fete, n-au umblat niciodata pe un touch` si fac pariu ca daca ar avea un Corby pe mana o zi ar zice in felu` urmator: "Vaii ce prost sunt, astai cel mai misto lucru pe care-l am, n-am atins nici-o data un astfel de gadget". Sincer imi pare rau ca exista astfel de persoane.Toti suntem cateodata gelosi pe un lucru pe care un om il are si noi nu dar nici chiar in halu` asta, si cel mai rau imi pare ca intr-un timp pe unul dintre ei il credeam mai serios si mai cu capu` pe umeri dar in ziua de azi prietenia ti-o castigi cu greu, banu`si profitu` pe spatele altuia face totu` in ziua de azi.
PS:Crede-ma ca se merita fratewinking nu conteaza ce zic ceilalti conteaza tu sa fii multumit de ce ai nu ce zice orice prost si fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea merina, ca telefon arata bine dar nu este bun aproape de loc
Are slot de card de memorie si tackscreen laughing) nu merita
e foarte sensibil ca telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita.