| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Merita un Samsung CORBY?
Stiind ca eu am un Samsung j700

9 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Merita, e mult mai bun ca J700...camera e de 2. 0 MP la corby, are touch si asta e un +. vezi tu

| cretzufinish a răspuns:

Si eu am Samsung j700 pe vodafone care e bunicel si ma tenta sa-mi iau un samsung corby pentru orange care e mai jaf big grin insa nu as opta pentru acesta pentru ca nu primesti cablu de date, camera e slabuta si nici nu are blitz. E avantajos ca rimesti carcasele alea la schimb care te incanta. Tu alegi. In plus mi se pare mai mult de fete. happy

| asya a răspuns:

Si eu am Corby si sunt foarte multumita de el! Ador faptul ca touch screenul e ff ok, adica nu trebuie sa apas de o mie de ori ca la lg sau nokia sa-mi intre in meniu. Ajunge doar sa atingi ff putin si merge!(doar la atingerea cu degetul reactioneaza, in rest poti incerca cu orice ca nu merge). Din punctul meu de vedere este un telefon foarte ok! SI la scoala copiez foarte bine de pe el, ca are pe margine un buton care daca il apesi se blocheaza, adica ecranul devine negru si pare inchis!

| mistikk a răspuns:

Deci, deci amandoua sunt la fel de proaste dar totusi te sfatuiesc mai bine sa iti iei samusung j700 pentru ca samsung corby are touch screen si asta e cel mai mare dezavantaj la el si dupa numai o sptamana esti cu el in servis eu ma uit la lg-ul meu kp500 cu touch screen si vad ca incepe sa mi se strice touch screen-ul nu mai merge ca nou ia-yzi mai bine un nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. lol
dar ai putea incerca mai bine un lg cookie sau un apple

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asya, sa-ti fie rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as lua un samsung corby daca as fi in locul tau, nu as lua samsung s5230 star pentru ca touch-ul la corby este mai bun datorita faptului ca e un touch capacitiv, fata de cel de la star care e resistiv.

| rvr a răspuns:

Eu zic mai bine sa iti ei un samsung s 5230 pentru e super bun si eu vreau sa imi iau este pe negru si roz tu alegi. samsungul corby nu e asa bun si e cam mik acest telefon este mai mult pentru fete. sucesc

| roby_2111 a răspuns:

Nu e cam bun. mai bine ia ti un samsung gt-s5230