| michaelaaa a întrebat:

Mi-a aparut ca pagina de pornire o chestie Ask.com, cum pot schimba in google?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Browserul are niste setari, care pot fi modificate. Vezi optiuni precum "pagina de start" sau "home page" si acolo schimbi ce adresa vrei sa apara la pornirea browserului. Pentru nelamuriri, gasesti tutoriale chiar pe net cum sa faci treaba asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca ti-am raspuns si la cealalta intrebare.Ask.com s-a instalat cand ai descarcat si instalat tu ceva, ca pagina de pornire.Se numeste adware si cred ca ti-a aparut si bara aceea sus cu ask.Descarci adwcleaner si scanezi cu el. dai remove sau cum zice acolo dupa scanare si iti va zice sa repornesti pc-ul.