| cookie14 a întrebat:

Mi-a aparut ca pagina de pornire o chestie Ask.com, cum pot schimba in google?

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Daca ai google chrome in dreapta sus ai niste dungi, apesi pe ele si te duci la setari, unde scrie ''La Pornire'' vezi jos ca scrie ''Deschideti o anumita pagina sau un set de pagini. Setati paginile'' Apasa pe setati paginile si apoi iti apare chestia aia de la ask, pune cursor-ul pe ea si apasa pe X, apoi unde scrie adaugati o pagina noua scrii google.ro si dai ok si redeschizi browser-ul din nou. Sper ca te-am ajutat! Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu adwcleaner.Descarci programul, il instalezi si scanezi cu el.Stergi si restartezi pc-ul.

| luccasluk a răspuns:

Intri la setarile Google si scrii la tema google