| Mmarianna a întrebat:

Mi-a disparut de la Facebook poza de profil. Doar eu am acces la contul meu. Aveti vreo idee cum este posibil asa ceva?

4 răspunsuri:
| Madalina7944 a răspuns:

Incearca sa o incarci din nou. Daca si asa dispare, contacteaza suportul de la Facebook. Eventual vezi si daca poza ti-a disparut din sectiunea de Fotografii.

| mihai69 a răspuns:

Posibil să fi fost raportată și ștearsă de către echipa tehnică.

| anonimg a răspuns:

Nu te baza niciodata pe tehnologie. Tot ce este soft este chiar asa cum ii este si numele: usor, moale. Nu te baza niciodata pe un soft.
Tot ce este software este doar pentru enternaiment. Iar cei care au banii tinuti de catre soft, acesta este pe riscul fiecaruia.
Facebook si toate celelalte sunt facute pentru distractie.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred că este posibil să îți dispară poza de profil.