| dorudorin92 a întrebat:

Mi-a disparut discul E de la calculator imi afisiaza doar discurile C si D.Cum as putea sa apara din nou? Am windows sp3.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id bondar. mircea

www.mirceabondar.com

| Jony123 a răspuns:

Cam nasoala faza, pai stai asa te-ai uitat in C si D daca nu ai memoria mai mare de cind tia disparut E-ul, poate a disparut finca ai memoria mai mica, nici tu nu ai dat mult detalii, cu vrei sa te ajutam zi si tu: cit are HDD, rami, bla bla bla bla, de astea! dar vreifica daca nu ai mai mare memoria in C si D!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windosul nu e compatibil cu calculatorul