| AylinS a întrebat:

Mi-a fost sparta parola de mess acum 3 zile. Am cum sa aflu cine a facut treaba asta? De recuperat am recuperat-o, dar ma intereseaza cine a facut asta(nu am dat parola nimanui si nici nu m=am logat aiureA)

Mersi!

4 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Nu ai cum sa afli...

| DanyXhell a răspuns:

Nu am idee.Nu cred ca vei putea sa afli dar, eu cred ca poti banui eventual pe cineva. Bafta. Funda plzz ca nu am multehappy

| AylinS explică:

Mersi pentru raspuns. Crede-ma ca daca n-ai fi scris in final sa-ti dau funda ti-as fi dat...

| voiajorul a răspuns:

Cum ai reusit sa o afli am patit acelasi lucru azi si nu reusesc sa o recuperez, trim un mail la draghicicatalin94@yahoo.com cum o pot recupera mersi.