| thelovelyangel a întrebat:

Mi-a picat ceva in imprimanta Canon mp190. cum pot face sa o repar eu singur? am desfacut carcasa, dar nu stiu unde sa caut...

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E un model prea ieftin ca sa merite reparatia.

Daca nu mai porneste, te poti uita direct dupa una noua.

| thelovelyangel explică (pentru virusake):

Este cea mai prosta imprimanta! Cineva mi-a recomandat-o si am zis sa incerc. El avea ceva experienta. Acum...

| asasdarxxe a răspuns:

... Nu poti trebuie sa il duci undeva la reparat ca si eu am o lingurita de plastic laughing si nu pot sa o scot. Funda plss

| Rusu_Adina_1986 a răspuns:

In cartea de la imprimanta scrie: in cazul in care cad obiecte in imprimanta aapasati butonul de oprire, deconectati cablul de alimentare si sunati la un centru de servici.
sper sa iti fie de ajutor