| TicTacZero a întrebat:

Mi-am comandat de la eMAG telefonul Karbonn A5S.
Azi a ajuns, am instalat pe el unele aplicatii si am dezinstalat alte aplicatii. Cam 4 ore a mers fara probleme. Nu l-am folosit 5 minute, si acum nu mai merge touche-ul deloc. S-ar putea sa fie din cauza foliei de pe ecran? Ce credeti ca ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Suna-i pe cei de la eMAG si spune-le ca nu-ti mai merge telefonul si ti-l repara gratis, daca tot ai garantie foloseste-o!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci cu el la garantie

| panandrei a răspuns:

Nu are nici o treaba folia cu problema ta. E suficient sa ii dai un restart. Sigur este de la vreo aplicatie instalata.