| uply a întrebat:

Mi-am conectat consola wii la internet.Imi merge doar youtube-ul la video-uri.Cand intru pe site-uri exclusive de filme,imi cere sa descarc Adobe flash player, si cand dau sa il descarce, zice ca nu-l suporta.Nu stiti care este browserul de consola wii pentru care sa descarc versiunea Adobe potrivita? Sau de pe ce site as putea descarca un browser de genul acestuia cu ajutorul caruia sa pot viziona astfel de filme?
Multumesc! Jur sa dau funda!

1 răspuns:
| Moshoo a răspuns:

De obicei "chrome" are propriul player flash, deci nu are nevoie de Adobe.